بخش انکولوژی

بخش انکولوژی بیمارستان شمس با ریاست  پروفسور ایرج اسودی که از مهمترین و به نام ترین پزشکان می باشد، به عنوان یکی از بهترین مراکز شیمی درمانی با بهره گیری از پزشکان مجرب و نیروی انسانی متخصص و کارآمد، آماده ارائه خدمات کموتراپی است. کموتراپی این بیمارستان به دستگاه آماده سازی دارو، کولینگ کپ و تجهیزات حمایتی، الکتروشوک و دستگاه مانیتورینگ، اکسیژن سانترال و ساکشن سانترال مجهز می باشد. این مرکز سعی بر این دارد که خدمات درمانی را به نحوه احسن در بهترین شرایط حمایتی با بهترین تجهیزات ارائه دهد.

این بخش در طبقه اول واقع شده و علاوه بر ارائه خدمات به بیماران سرپایی، به بیماران بستری در بخش های مختلف  بیمارستان نیز خدمات ارائه می نماید.

این بخش دارای 11 تخت و یک اتاق خصوصی جهت ارائه خدمات به بیماران خاص و یا متقاضیان اتاق خصوصی را می باشد. بخش دارای محیطی کاملا آرام و بهداشتی بوده و بخش و تختها هر شیفت ضدعفونی می گردد. و تجهیزات بخش کاملاً به روز و کافی میباشد.

 

پذیرش و وقت گیری

برای وقت گیری با شماره تلفن های داده شده تماس گرفته شود و وقت تعیین شود و یا با در دست داشتن دستور پزشک مراجعه کرده تا وقت تعیین شده و آمادگی لازم توضیح داده شود. حضور در ساعت تعیین شده الزامی است. ساعات پذیرش شیفت صبح کاری 7:30 الی 10:30 و ساعت پذیرش شیفت بعد از ظهر 12:30 الی 14:15 می باشد.

 

شماره تماس : 36556559-041

 

پزشکان این دپارتمان