با آرزوی بهبودی و سلامتی برای شما بازدیدکننده گرامی به اطلاع می رسانیم پورتال بیمارستان خصوصی شمس تبریز آماده ارائه خدمات نوین می باشد.

پیام مدیر عامل

به نام خدا

  خداوند متعال را شاکریم که توفیق خدمت به مردم عزیزمان را بر ما ارزانی داشت و ما را در زمره سفیدجامگان جزو خادمان سلامت بندگان خویش قرار داد.

امروزه تغییرو تحولات و رشد روز افزون علم و تکنولوژی در تمامی عرصه ها به خصوص در عرصه بهداشت و درمان قابل لمس بوده و سرعت رشد و شکوفایی و توسعه علوم به حدی است که لحظه ای باز ایستادن از حرکت مساوی با شکست و نابودی خواهد بود.

  بیمارستان شمس نیز با الهام گیری از این واقعیت و در راستای استقرار بهترین سطح خدمات درمانی با به کارگیری مجرب ترین و خبره ترین کادر درمانی و تدارک به روز ترین و  پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی و درمانی به راه خود ادامه داده و استفاده از تکنولوژی مدرن و کارآمد پزشکی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

  بیمارستان شمس به حول و قوه الهی و به پشتوانه نزدیک به 4 دهه فعالیت در عرصه ی ارائه خدمات درمانی، به عنوان یکی از مجهزترین و فعالترین بیمارستان های خصوصی کشور خود را طلایه دار کیفیت و استاندارد در ارائه خدمات درمانی دانسته و همواره برای ارتفای روزافزون و بهبود کیفیت خدمات خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود.

  حضور گسترده و استقبال کم نظیر بیماران و همراهان محترمشان از این بیمارستان همواره ما را در اجهت ارائه خدمات بهتر و با کیفیت مصمم تر از پیش نموده و بنده و همکارانم را بر آن داشته است که در تمام مدت شبانه روز تمام تلاش و کوشش خود را در جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت این مرکز انجام داده و در جهت رشد و اعتلای کیفی خدمات ارائه شده لحظه ای درنگ ننماییم.

از صمیم دل و ژرفای وجود از پروردگار عالمیان تقاضامندیم همچون گذشته لطف و عنایت خویش را بر ما ارزانی دارد.

امید آنکه اقتدار و پیروزی روزافزون را در همه عرصه ها شاهد باشیم. إن شاء ا...